اجرا

اجرای انواع ساختمان ها نیازمند شناخت مجموعه ای از مسائل فنی مرتبط با علوم رشته های متفاوت ساختمان می باشد.

 

بی شک عدم توجه کافی به مسائل تئوری معماری، موارد محاسباتی و تاسیساتی در ساخت بنا مشکلاتن عدیده ای از قبیل کاهش عمر مفید ساختمان، تعمیر سریع تر از موعد

بخش های محتلف بنا، خرابی و خسارات مالی یا جانی جبران ناپذیر را در پی دارد.

به علاوه ظرافت و حسن سلیقه مجریان ساختمانی در رعایت کامل جزئیات معماری و تبدیل طراحی به واقعیت به صورت کامل باید از ویژگی های اصلی شرکت های مجری ساختمان باشد.

 

مجموعه مهرآرنا با سابقه درخشان در ساخت انواع ساختمان ها، همراه با تیمی مجرب به انواع فعالیت های اجرایی ذیل می پردازد:

 

مشارکت در ساخت

مدیریت پیمان (عقد قرارداد با کارفرما و اجرای پروژه به صورت صفر تا صد )

پیمانکاری (اجرای بخش های مختلف ساختمان اعم از نما، اسکلت، بتن ریزی و …)

 

در ادامه می توانید توضیحات تکمیلی در رابطه با مدیریت پیمان و پیمانکاری را مطالعه نمایید.

 

مدیریت پیمان:

همانطور که از اسم این بخش پیداست، مدیریت پیمان روشی است که در آن کارفرما یه شرکت یا شخص را تعیین می کند تا مدیریت اجرای پروژه ی خود را بر عهده بگیرد. و بنا به قراردادی که ما بین طرفین بسته می شود تمامی کارهای پروژه از تعیین چارت های سازمانی تا استخدام نیرو ها بر عهده پیمانکار می باشد.

مزایای این روش:

کارفرمایان محترم اگر از ابتدای شروع فاز طراحی از این روش یعنی مدیریت پیمان استفاده کنند، ادغام و هماهنگی بین تیم طراحی و اجرا باعث می شود که طرحی جامع تر برای پروژه به وجود بیاید که از مزایای اصلی آن ها می توان به کاهش زمان، کاهش هزینه ها، اجرایی شدن بهتر طرح ها و افزایش امکان آنالیز مهندسی طرح می باشد.

ما اهالی مجموعه آرمان گستر مهرآرنا با تکیه بر تجارب خود در تیم اجرا و ایده های بی نظیر در تیم طراحی آماده برای عقد قرارداد های مدیریت پیمان می باشیم.

 

پیمانکاری:

پیمانکاری در پروژه های ساختمانی به معنای واگذاری بخشی از کار توسط کارفرما به پیمانکار مجری می باشد که به بخش های زیر تقسیم می شود:

گودبرداری و خاک برداری

اجرای سازه نگهبان ( نیلینگ، خرپا و …)

اجرای سازه ( بتنی، فلزی، ترکیبی)

تمامی مراحل سفت کاری از جمله:

(دیوار چینی و بنایی، گچ کاری (دیوار ها و سقف ها)، سیمان کاری، نما و جداره های داخلی، سنگ کاری و کاشی کاری نما، دیواره و کف، آهنگری و اجرای وال پست، فر یم در و پنجره)

تمامی مراحل نازک کاری از جمله:

( طراحی اجرا و ساخت تمامی متریال چوبی ( درب، کمد، کابینت، دیوار کوب های چوبی و …) ، نقاشی و رنگ کاری، اجرای قرنیز های چوبی و لمینیت، اجرای کابین های شیشه ای د وش و حمام، نورپردازی و تمامی خدمات برق کاری.

ما در این بخش با استفاده ازنیروهای مجرب و با تجربه خود آماده همکاری در تمام بخش های ذکر شده با کارفرمایان گرامی می باشیم.

چت واتساپ
ارسال پیام